Let's boycott Nobel Peace Prize from Norway because of "Legal Kidnapping" there!
Kosmetyki z mlekiem klaczy

[VIDEO] Rutkowski: Czy nauczyciel został wrobiony w krwawe uderzenie nożem? Czy może jest to mistyfikacja, która ma na celu wyłudzenie odszkodowania od rodziny anglisty? Czy sąd dostrzeże skandaliczne zaniedbania policji i prokuratury?

[VIDEO] Rutkowski: Czy nauczyciel został wrobiony w krwawe uderzenie nożem? Czy może jest to mistyfikacja, która ma na celu wyłudzenie odszkodowania od rodziny anglisty? Czy sąd dostrzeże skandaliczne zaniedbania policji i prokuratury?

27-letni nauczyciel angielskiego Krzysztof Hingst, będąc pijanym, miał dźgnąć nożem Karola, znacznie wyższego i silniejszego przyjaciela swojej byłej żony. Tyle, że nie ma ani jednej kropli krwi dowodzącej tej zbrodni. A poszkodowany Karol, przed przyjazdem policji i pogotowia, zmienił sobie koszulkę na inną. Więc dziś wymiar sprawiedliwości nie dysponuje żadnymi śladami biologicznymi.

 

Tę skandaliczną sprawę nagłośnił dziś w Słupsku Krzysztof Rutkowski i portal Patriot24.net. Nauczyciel kolejny miesiąc siedzi za kratami, a do zrozpaczonych rodziców dociera informacja o gigantycznym odszkodowaniu, jakiego będzie domagać się rzekomo dźgnięty nożem Karol.

Ta historia ma podłoże dramatu miłosnego. Kiedy Krzysztof Hingst z żoną mieszkali pod jednym dachem z jego rodzicami, wszystko układało się pomiędzy nimi dobrze. Kiedy jednak matka Krzysztofa Krystyna (dziś wzięła udział w konferencji prasowej) odmówiła przepisania domu i firmy na Krzysztofa i jego żonę, w domu rozpętało się piekło.

- Nie można było już dłużej wytrzymać. Ona musiała się stąd wyprowadzić, bo nie dało się razem żyć - opowiadała dziś Krystyna Hingst.

Wówczas kobieta zażądała rozwodu. A zakochany w niej Krzysztof zaczął mieć kłopoty, bo nie pogodził się z odejściem ukochanej żony wraz z ich 4-letnim synkiem.

- Zaczął po pijanemu wysyłać SMS-y z groźbami, że zabije nowego partnera żony Karola. A potem siebie. Apogeum nastąpiło 19 czerwca 2016 roku kiedy około godziny 15.00. W jasny, letni dzień zrozpaczony Krzysztof pokazał przez szybę nóż i wysyłał już bardzo nieprzyjemne SMS-y do Karola - tłumaczył Robert Rewiński, Redaktor Naczelny Patriot24.net

Jak to się stało, że mając świadomość gróźb i noża Karol zdecydował się na spotkanie z o wiele niższym i słabszym Krzysztofem bez świadków pod swoim domem o godz. 22.00?

Tam Krzysztof rzekomo miał dźgnąć go nożem mimo, że znacznie wyższy i silniejszy Karol trzymał go za ramiona, bo tamten pijany słaniał się na nogach.

Co się stało, że Krzysztof nagle nabrał przeświadczenia, że ugodził Karola nożem, skoro nie ma ani jednego śladu krwi w miejscu zdarzenia?

Karol rzekomo miał po tym dźgnięciu złapać się za krwawiącą ranę. A następnie rzucić się do auta pijanego Krzysztofa i próbować zaciągnąć mu hamulec ręczny. Nie udało mu się to tak samo, jak zatrzymanie Krzysztofa, który zbiegł z miejsca zdarzenia przeświadczony o popełnionym przestępstwie.

Śladów krwi nie ma też w samochodzie samego Krzysztofa nie ma ani kropli krwi. Nie ma jej też w kieszeni kierowcy gdzie Krzysztof miał rzucić zakrwawiony nóż.

Karol zeznał, że nie miał telefonu więc wsiadł do swojego auta by pojechać do rodziców. W jego aucie też nie zabezpieczono żadnej krwi. Jazda nie była długa bo wystarczyło objechać blok by wejść do klatki schodowej. Właśnie stamtąd z domu rodziców Karol rzekomo dzwonił po pomoc.

- Ja przyjechałam tuż za karetką pogotowia. Widziałam tego Karola. Mówił, że sobie zmienił już koszulkę na inną i zaczął pokazywać jakieś krwawienie. Nie było na nim żadnego strachu ani emocji - opowiadała Alicja, siostra Krzysztofa.

- Ja myślę, że ten Karol mógł się ugodzić sam jakimś innym nożem np. u siebie w domu - uważa matka Krzysztofa, Krystyna Hingst.

Robert Rewiński z Patriot24.net razem z agentem Krzysztofa Rutkowskiego w krótkiej inscenizacji pokazali jak mogło dojść do przeświadczenia Krzyszofa Hingsta, że to on wbił nóż w Karola.

- Silny Karol trzymał go za ramiona i mógł doprowadzić do kontrolowanego dotknięcia nożem swojej koszulki. Wystarczyło jak na filmie głośno krzyknąć, chwycić się za miejsce dotknięcia noża i Krzysztof mógł wpaść w panikę i uciec w przekonaniu, że dźgnął nożem roślejszego i silniejszego rywala - tłumaczył Robert Rewiński.

Okazuje się, że rzekomo pokrzywdzony Karol raz zeznał, że Krzysztof zaparkował równolegle do niego w odległości około 2 metrów, spotkali się pomiędzy samochodami, a następnie ruszyli w swoim kierunku co jest niemożliwe, bo ta przestrzeń jest za mała aby taka sytuacja mogła się rozegrać.

W innej wersji tłumaczy, że trzyma za ramiona Krzysztofa i pcha go w kierunku auta i tu rzekomo następuje atak nożem.

- Karol od siedmiu godzin czyli od godziny 15-tej wiedział, że może się spodziewać takie sytuacji. Z łatwością mógł obezwładnić go, położyć na ziemię i wezwać policję. Krzycząc do sąsiadów z bloku przed którym zdarzenie miało miejsce. Tymczasem tak nie robi, bo wtedy nie mógłby się starać o odszkodowanie. A możliwy, sfingowany atak bez jakiegokolwiek świadka (bo Karol o pomoc nie wołał) otwiera mu możliwość domagania się dużych pieniędzy za uszczerbek na zdrowiu. O ile sąd uwierzy mu w tę opowieść! - mówi Robert Rewiński z Patriot24.net.

Krystyna Hingst już teraz alarmuje, że Karol zgłosił do prokuratury w Miastku okręgu sądu słupskiego wniosek o odszkodowanie. Jego wysokość na razie nie jest znana. Osobny wniosek o pozbawienie Krzysztofa władzy rodzicielskiej złożyła jego żona. I zabrania z wnuczkiem wszelkich kontaktów dziadkom, którzy nie przepisali jej domu i firmy.

- Była żona Krzysztofa i Karol mając w ręku SMS-y z groźbami mogli być zainteresowani rozwiązaniem wielu problemów zarówno rodzinnych, jak i finansowych w momencie doprowadzenia do sytuacji możliwego uszkodzenia ciała przez Krzysztofa. Trzeba brać pod uwagę, że w tej sytuacji mogło dojść do mistyfikacji - uważa Krzysztof Rutkowski, z którym telefonicznie połączono się podczas konferencji prasowej.

- Trzeba brać pod uwagę, że mogło tu dojść do samookaleczenia - tłumaczył zapowiadając swój przyjazd do Słupska w związku z tą sytuacją na kolejną konferencję prasową.

W połowie grudnia sąd w Miastkuzdecyduje czy zebrany, a raczej niezebrany materiał dowodowy w tej sprawie, jest wystarczający by dalej trzymać Krzysztofa Hingsta w areszcie.

Policja jak dotąd nie znalazła narzędzia, którym Krzysztof rzekomo dźgnął Karola. Nie zabezpieczyła też śladów biologicznych pod paznokciami, ani na ciele obu mężczyzn. Nie ma też zabezpieczonej ani jednej, ani drugiej koszulki tej w której, w ten ciepły czerwcowy wieczór, ubrany był Karol.

Film z konferencji dostępny jest na https://www.youtube.com/watch?v=47PLQKWvYp0

Wszelkie nowe informacje na temat tej bulwersującej sprawy będziemy przekazywać na bieżąco poprzez naszego Facebooka oraz nasz kanał telewizyjny Patriot24.TV


Komentarze

Podobne informacje

Pilne: Krzysztof Rutkowski zatrzymał w dniu dzisiejszym 4 mężczyzn, w tym Mirosława Ż. mogącego mieć związek z kradzieżą stulecia w Jaworznie

Pilne: Krzysztof Rutkowski zatrzymał w dniu dzisiejszym 4 mężczyzn, w tym Mirosława Ż. mogącego mieć związek z kradzieżą stulecia w Jaworznie

2017-03-22 20:10:32

Krzysztof Rutkowski wraz ze swoimi ludźmi kontynuował wczorajsze działania, które miały miejsce na terenie Katowic, a dotyczyły kradzieży stulecia w Jaworznie. Przypomnijmy, że 21 marca agenci Biura Rutkowski odnaleźli skradzionego Mercedesa Sprintera o nr VIN WDB9066331S840219. Natomiast dzisiaj detektyw Rutkowski wraz ze swoimi ludźmi zatrzymał i przekazał do dyspozycji policji Mirosława Ż., który może mieć związek z tą kradzieżą stulecia.


[VIDEO] Czy w województwie opolskim przestrzegane jest prawo własności? Kto doprowadził do szokującego podpalenia w południowej części województwa? Pełny zapis dzisiejszej konferencji prasowej z udziałem Krzysztofa Rutkowskiego

[VIDEO] Czy w województwie opolskim przestrzegane jest prawo własności? Kto doprowadził do szokującego podpalenia w południowej części województwa? Pełny zapis dzisiejszej konferencji prasowej z udziałem Krzysztofa Rutkowskiego

2017-03-22 17:07:21

Krzysztof Rutkowski udzielił ochrony bezradnemu przedsiębiorcy z Krapkowic, który zatrudniając ponad 200 osób nie może poradzić sobie z sędzią ze Strzelec Opolskich, który za nic ma prawomocny wyrok z Opola i któremu bez przerwy psują się kamery na sali sądowej. Ochroną objęci zostali także rolnicy z południowej części województwa, którzy czekają na ustalenie sprawcy podpalenia ciągników rolniczych i gospodarstwa.


[VIDEO] Ludzie Rutkowskiego odnaleźli dziś i przekazali policji skradzionego na Śląsku Mercedesa Sprintera

[VIDEO] Ludzie Rutkowskiego odnaleźli dziś i przekazali policji skradzionego na Śląsku Mercedesa Sprintera

2017-03-21 21:57:52

- Skradziony Mercedes Sprinter znajduje się na tyłach marketu Eurocash w Katowicach. Moi ludzie są na miejscu, obserwują samochód proszę o pilny przyjazd - powiadomił dziś przed południem funkcjonariuszy śląskiej policji Krzysztof Rutkowski.


[VIDEO] Czy wielkopolska policja znowu tworzy niedorzeczny problem z Krzysztofem Rutkowskim? Pełny zapis konferencji prasowej z Konina

[VIDEO] Czy wielkopolska policja znowu tworzy niedorzeczny problem z Krzysztofem Rutkowskim? Pełny zapis konferencji prasowej z Konina

2017-03-21 08:42:29

- Kiedy zawiadamialiśmy wydział kryminalny w Turku, że rozpoczynamy akcję odzyskania skradzionej odzieży to usłyszeliśmy, że jest piątek, godzina 15:30 i już jest po pracy. Co się dzieje z policją w Wielkopolsce - pytał na wczorajszej konferencji prasowej Krzysztof Rutkowski.


[VIDEO] Czy podpalenia zlecają wysoko postawione osoby? Bezradni rolnicy spod Opola proszą o pomoc Krzysztofa Rutkowskiego!

[VIDEO] Czy podpalenia zlecają wysoko postawione osoby? Bezradni rolnicy spod Opola proszą o pomoc Krzysztofa Rutkowskiego!

2017-03-21 08:10:11

- Płonący traktor samoczynnie odjechał spod naszych zabudowań gospodarczych. Ciągnik w ogniu bez kierowcy w środku przejechał przez nasze gospodarstwo i zatrzymał się kilkanaście metrów dalej. To niewytłumaczalne zjawisko uratowało nasz dom i naszą rodzinę przed całkowitym spaleniem. A także jałówki, cielaki i cały park maszynowy naszego gospodarstwa - mówi małżeństwo byłych sołtysów ze wsi Gostomia w Województwie Opolskim.


Wyłudzenie 160 tys. złotych! We wtorek briefing prasowy Krzysztofa Rutkowskiego w Szczecinku

Wyłudzenie 160 tys. złotych! We wtorek briefing prasowy Krzysztofa Rutkowskiego w Szczecinku

2017-03-20 17:50:42

Krzysztof Rutkowski w poniedziałek spotkał się z dziennikarzami w Koninie. We wtorek dziennikarzom ze Szczecinka przedstawi historię wyłudzenia blisko 160 tysięcy złotych.


Skradziona odzież wartości 200 tysięcy zł! Konferencja Krzysztofa Rutkowskiego w poniedziałek w Koninie

Skradziona odzież wartości 200 tysięcy zł! Konferencja Krzysztofa Rutkowskiego w poniedziałek w Koninie

2017-03-19 18:10:54

Biuro Rutkowski organizuje w poniedziałek spotkanie dla dziennikarzy dotyczące kradzieży dokonanej w dniach 11-13 marca 2017. Na szkodę p. Karoliny Wypchło - Olszewskiej skradziona została odzież o wartości około 200 tysięcy zł.


Pilne: Kolejna precyzyjnie przygotowana akcja i kojeny sukces Rutkowskiego! Tak się łapie złodziei i odzyskuje skradziony towar!

Pilne: Kolejna precyzyjnie przygotowana akcja i kojeny sukces Rutkowskiego! Tak się łapie złodziei i odzyskuje skradziony towar!

2017-03-16 23:55:54

W dniu wczorajszym Biuro Rutkowski przyjęło zlecenie dotyczące poszukiwania złodziei, jak również skradzionej odzieży o wartości około 200 tysięcy złotych. Kradzieży dokonano w Grabowcu koło Turku, na szkodę Karoliny Wypchło - Olszewskiej.


Rutkowski: Nowy patent na przywłaszczenie samochodu! Ofiarą jest pani Małgorzata z Katowic, której po luksusowym Subaru pozostał drugi komplet kluczy i opony!

Rutkowski: Nowy patent na przywłaszczenie samochodu! Ofiarą jest pani Małgorzata z Katowic, której po luksusowym Subaru pozostał drugi komplet kluczy i opony!

2017-03-16 21:36:15

Bezradna, oszukana kobieta poprosiła o pomoc Krzysztofa Rutkowskiego. Organy ścigania nie udzieliły jej jak dotąd skutecznej pomocy.


[VIDEO] Konferencja Rutkowskiego: Atak kostkami brukowymi na mieszkankę Torunia! Poszukiwania Remigiusza Baczyńskiego

[VIDEO] Konferencja Rutkowskiego: Atak kostkami brukowymi na mieszkankę Torunia! Poszukiwania Remigiusza Baczyńskiego

2017-03-15 11:14:48

Bezradna biznesmenka z Torunia, poprosiła o pomoc i ochronę Krzysztofa Rutkowskiego. W samym centrum Starówki doszło do brutalnego ataku kostkami brukowymi na kamienicę i mieszkanie kobiety.