Let's boycott Nobel Peace Prize from Norway because of "Legal Kidnapping" there!
Kosmetyki z mlekiem klaczy

[VIDEO] Rutkowski: Czy nauczyciel został wrobiony w krwawe uderzenie nożem? Czy może jest to mistyfikacja, która ma na celu wyłudzenie odszkodowania od rodziny anglisty? Czy sąd dostrzeże skandaliczne zaniedbania policji i prokuratury?

[VIDEO] Rutkowski: Czy nauczyciel został wrobiony w krwawe uderzenie nożem? Czy może jest to mistyfikacja, która ma na celu wyłudzenie odszkodowania od rodziny anglisty? Czy sąd dostrzeże skandaliczne zaniedbania policji i prokuratury?

27-letni nauczyciel angielskiego Krzysztof Hingst, będąc pijanym, miał dźgnąć nożem Karola, znacznie wyższego i silniejszego przyjaciela swojej byłej żony. Tyle, że nie ma ani jednej kropli krwi dowodzącej tej zbrodni. A poszkodowany Karol, przed przyjazdem policji i pogotowia, zmienił sobie koszulkę na inną. Więc dziś wymiar sprawiedliwości nie dysponuje żadnymi śladami biologicznymi.

 

Tę skandaliczną sprawę nagłośnił dziś w Słupsku Krzysztof Rutkowski i portal Patriot24.net. Nauczyciel kolejny miesiąc siedzi za kratami, a do zrozpaczonych rodziców dociera informacja o gigantycznym odszkodowaniu, jakiego będzie domagać się rzekomo dźgnięty nożem Karol.

Ta historia ma podłoże dramatu miłosnego. Kiedy Krzysztof Hingst z żoną mieszkali pod jednym dachem z jego rodzicami, wszystko układało się pomiędzy nimi dobrze. Kiedy jednak matka Krzysztofa Krystyna (dziś wzięła udział w konferencji prasowej) odmówiła przepisania domu i firmy na Krzysztofa i jego żonę, w domu rozpętało się piekło.

- Nie można było już dłużej wytrzymać. Ona musiała się stąd wyprowadzić, bo nie dało się razem żyć - opowiadała dziś Krystyna Hingst.

Wówczas kobieta zażądała rozwodu. A zakochany w niej Krzysztof zaczął mieć kłopoty, bo nie pogodził się z odejściem ukochanej żony wraz z ich 4-letnim synkiem.

- Zaczął po pijanemu wysyłać SMS-y z groźbami, że zabije nowego partnera żony Karola. A potem siebie. Apogeum nastąpiło 19 czerwca 2016 roku kiedy około godziny 15.00. W jasny, letni dzień zrozpaczony Krzysztof pokazał przez szybę nóż i wysyłał już bardzo nieprzyjemne SMS-y do Karola - tłumaczył Robert Rewiński, Redaktor Naczelny Patriot24.net

Jak to się stało, że mając świadomość gróźb i noża Karol zdecydował się na spotkanie z o wiele niższym i słabszym Krzysztofem bez świadków pod swoim domem o godz. 22.00?

Tam Krzysztof rzekomo miał dźgnąć go nożem mimo, że znacznie wyższy i silniejszy Karol trzymał go za ramiona, bo tamten pijany słaniał się na nogach.

Co się stało, że Krzysztof nagle nabrał przeświadczenia, że ugodził Karola nożem, skoro nie ma ani jednego śladu krwi w miejscu zdarzenia?

Karol rzekomo miał po tym dźgnięciu złapać się za krwawiącą ranę. A następnie rzucić się do auta pijanego Krzysztofa i próbować zaciągnąć mu hamulec ręczny. Nie udało mu się to tak samo, jak zatrzymanie Krzysztofa, który zbiegł z miejsca zdarzenia przeświadczony o popełnionym przestępstwie.

Śladów krwi nie ma też w samochodzie samego Krzysztofa nie ma ani kropli krwi. Nie ma jej też w kieszeni kierowcy gdzie Krzysztof miał rzucić zakrwawiony nóż.

Karol zeznał, że nie miał telefonu więc wsiadł do swojego auta by pojechać do rodziców. W jego aucie też nie zabezpieczono żadnej krwi. Jazda nie była długa bo wystarczyło objechać blok by wejść do klatki schodowej. Właśnie stamtąd z domu rodziców Karol rzekomo dzwonił po pomoc.

- Ja przyjechałam tuż za karetką pogotowia. Widziałam tego Karola. Mówił, że sobie zmienił już koszulkę na inną i zaczął pokazywać jakieś krwawienie. Nie było na nim żadnego strachu ani emocji - opowiadała Alicja, siostra Krzysztofa.

- Ja myślę, że ten Karol mógł się ugodzić sam jakimś innym nożem np. u siebie w domu - uważa matka Krzysztofa, Krystyna Hingst.

Robert Rewiński z Patriot24.net razem z agentem Krzysztofa Rutkowskiego w krótkiej inscenizacji pokazali jak mogło dojść do przeświadczenia Krzyszofa Hingsta, że to on wbił nóż w Karola.

- Silny Karol trzymał go za ramiona i mógł doprowadzić do kontrolowanego dotknięcia nożem swojej koszulki. Wystarczyło jak na filmie głośno krzyknąć, chwycić się za miejsce dotknięcia noża i Krzysztof mógł wpaść w panikę i uciec w przekonaniu, że dźgnął nożem roślejszego i silniejszego rywala - tłumaczył Robert Rewiński.

Okazuje się, że rzekomo pokrzywdzony Karol raz zeznał, że Krzysztof zaparkował równolegle do niego w odległości około 2 metrów, spotkali się pomiędzy samochodami, a następnie ruszyli w swoim kierunku co jest niemożliwe, bo ta przestrzeń jest za mała aby taka sytuacja mogła się rozegrać.

W innej wersji tłumaczy, że trzyma za ramiona Krzysztofa i pcha go w kierunku auta i tu rzekomo następuje atak nożem.

- Karol od siedmiu godzin czyli od godziny 15-tej wiedział, że może się spodziewać takie sytuacji. Z łatwością mógł obezwładnić go, położyć na ziemię i wezwać policję. Krzycząc do sąsiadów z bloku przed którym zdarzenie miało miejsce. Tymczasem tak nie robi, bo wtedy nie mógłby się starać o odszkodowanie. A możliwy, sfingowany atak bez jakiegokolwiek świadka (bo Karol o pomoc nie wołał) otwiera mu możliwość domagania się dużych pieniędzy za uszczerbek na zdrowiu. O ile sąd uwierzy mu w tę opowieść! - mówi Robert Rewiński z Patriot24.net.

Krystyna Hingst już teraz alarmuje, że Karol zgłosił do prokuratury w Miastku okręgu sądu słupskiego wniosek o odszkodowanie. Jego wysokość na razie nie jest znana. Osobny wniosek o pozbawienie Krzysztofa władzy rodzicielskiej złożyła jego żona. I zabrania z wnuczkiem wszelkich kontaktów dziadkom, którzy nie przepisali jej domu i firmy.

- Była żona Krzysztofa i Karol mając w ręku SMS-y z groźbami mogli być zainteresowani rozwiązaniem wielu problemów zarówno rodzinnych, jak i finansowych w momencie doprowadzenia do sytuacji możliwego uszkodzenia ciała przez Krzysztofa. Trzeba brać pod uwagę, że w tej sytuacji mogło dojść do mistyfikacji - uważa Krzysztof Rutkowski, z którym telefonicznie połączono się podczas konferencji prasowej.

- Trzeba brać pod uwagę, że mogło tu dojść do samookaleczenia - tłumaczył zapowiadając swój przyjazd do Słupska w związku z tą sytuacją na kolejną konferencję prasową.

W połowie grudnia sąd w Miastkuzdecyduje czy zebrany, a raczej niezebrany materiał dowodowy w tej sprawie, jest wystarczający by dalej trzymać Krzysztofa Hingsta w areszcie.

Policja jak dotąd nie znalazła narzędzia, którym Krzysztof rzekomo dźgnął Karola. Nie zabezpieczyła też śladów biologicznych pod paznokciami, ani na ciele obu mężczyzn. Nie ma też zabezpieczonej ani jednej, ani drugiej koszulki tej w której, w ten ciepły czerwcowy wieczór, ubrany był Karol.

Film z konferencji dostępny jest na https://www.youtube.com/watch?v=47PLQKWvYp0

Wszelkie nowe informacje na temat tej bulwersującej sprawy będziemy przekazywać na bieżąco poprzez naszego Facebooka oraz nasz kanał telewizyjny Patriot24.TV


Komentarze

Podobne informacje

Ekipa Rutkowskiego do zwalczania cyber-przestępczości dorwała dziś kolejnego pedofila! Jak oni to robią?

Ekipa Rutkowskiego do zwalczania cyber-przestępczości dorwała dziś kolejnego pedofila! Jak oni to robią?

2017-02-23 21:26:59

Do zatrzymania 32-latka doszło dziś wieczorem w galerii Słoneczna w Radomiu. Mężczyzna umówił się przez internet z 13-latką a nadział się na Krzysztofa Rutkowskiego i jego ekipę uderzeniową!


[VIDEO] Krzysztof Rutkowski: Skoro polskiej wdowie nie chce pomóc Konsul Generalny RP w Szwecji Grzegorz Jagielski, to jak pomogę! Dość kłamstw z ust dyplomaty!

[VIDEO] Krzysztof Rutkowski: Skoro polskiej wdowie nie chce pomóc Konsul Generalny RP w Szwecji Grzegorz Jagielski, to jak pomogę! Dość kłamstw z ust dyplomaty!

2017-02-23 16:58:58

Zrozpaczona wdowa, która nie otrzymała pomocy od Konsula Generalnego RP w Szwecji Grzegorza Jagielskiego, zwróciła się o pomoc w wyjaśnieniu zagadki śmierci swojego 39-letniego męża do Krzysztofa Rutkowskiego. Ministrestwo Spraw Zagranicznych przyznało, że ten dyplomata nakazał w poniedziałek swojemu referentowi okłamanie dziennikarzy Patriot24.net!


PILNE: Kolejnego pedofila-dewianta dorwała dziś wieczorem grupa uderzeniowa Krzysztofa Rutkowskiego! To wolontariusz Braci Paulinów Klasztoru na Jasnej Górze!

PILNE: Kolejnego pedofila-dewianta dorwała dziś wieczorem grupa uderzeniowa Krzysztofa Rutkowskiego! To wolontariusz Braci Paulinów Klasztoru na Jasnej Górze!

2017-02-22 22:15:03

Do brawurowej akcji doszło dziś wieczorem na dworcu kolejowym w Częstochowie. Ekipa Rutkowskiego dorwała 40-letniego pedofila, u którego w domu ujawniono mnóstwo zdjęć z dziecięcą pornografią!


Wyjątkowo niebezpiecznego pedofila zatrzymała w nocy pod Warszawą ekipa Krzysztofa Rutkowskiego!

Wyjątkowo niebezpiecznego pedofila zatrzymała w nocy pod Warszawą ekipa Krzysztofa Rutkowskiego!

2017-02-22 09:33:06

- W środku nocy nasza grupa do zwalczania cyber przestępczości zatrzymała kolejnego pedofila. Nakłaniał on przez internet 13-letnią dziewczynkę do wyjątkowo perfidnych,  erotycznych dewiacji.- Przekazał tuż po zakończeniu akcji Krzysztof Rutkowski.


To co zakładał Krzysztof Rutkowski na początku poszukiwań Ewy Tylman po ponad roku potwierdził Sąd Okręgowy w Poznaniu. Adam Z. wyszedł na wolność

To co zakładał Krzysztof Rutkowski na początku poszukiwań Ewy Tylman po ponad roku potwierdził Sąd Okręgowy w Poznaniu. Adam Z. wyszedł na wolność

2017-02-20 20:17:34

Tak jak detektyw Rutkowski od samego początku zakładał śmierć Ewy Tylman była nieszczęśliwym wypadkiem. Brak dowodów poznańskiej prokuratury potwierdził w poniedziałek Sąd, który zwolnił Adama Z. z aresztu śledczego, w którym spędził rok i trzy miesiące.


[FOTO] Rutkowski zatrzymał kolejnego pedofila po brawurowej akcji w Grodzisku Mazowieckim

[FOTO] Rutkowski zatrzymał kolejnego pedofila po brawurowej akcji w Grodzisku Mazowieckim

2017-02-17 23:44:30

Po raz kolejny specjalna grupa do zawalczenia cyberprzestępczości Krzysztofa Rutkowskiego ujęła pedofila. Tym razem ludzie Rutkowskiego rozpracowali groźnego dwudziestopięciolatka. To już kolejny pedofil, który wpadł w zasadzkę Biura Rutkowski. Do zatrzymania doszło w piątek wieczorem w Grodzisku Mazowieckim.


PILNE: Krzysztof Rutkowski doprowadził do szczęśliwego odnalezienia się 17-letniej Laury Domin! Akcja trwała niecałe 48 godzin!

PILNE: Krzysztof Rutkowski doprowadził do szczęśliwego odnalezienia się 17-letniej Laury Domin! Akcja trwała niecałe 48 godzin!

2017-02-16 22:13:29

Cała i zdrowa dziewczyna wraca w tej chwili w asyście Krzysztofa Rutkowskiego do rodzinnego domu w Pawłowicach na Śląsku. 


Ludzie Rutkowskiego dorwali dziś w Warszawie kolejnego pedofila, który w wyjątkowo ohydny sposób planował wykorzystać seksualnie 14-latkę

Ludzie Rutkowskiego dorwali dziś w Warszawie kolejnego pedofila, który w wyjątkowo ohydny sposób planował wykorzystać seksualnie 14-latkę

2017-02-15 15:47:18

Do pościgu za pedofilem doszło dziś w parku im. Sowińskiego w Warszawie. 36-letniego mężczyznę ekipa Rutkowskiego przekazała policji.


Śląsk: Zaginęła 17-letnia Laura Domin. Nastolatki poszukuje Krzysztof Rutkowski. Wydrukuj plakat i rozwieś!

Śląsk: Zaginęła 17-letnia Laura Domin. Nastolatki poszukuje Krzysztof Rutkowski. Wydrukuj plakat i rozwieś!

2017-02-14 23:18:25

17-latka z Pawłowic zaginęła dziś nad ranem. Laura Domin wyszła z domu przy ulicy 1 Maja około godziny 5:00 i ślad po niej zaginął. Do działań poszukiwawczych włączył się detektyw Krzysztof Rutkowski, który wraz ze swoimi ludźmi z Pragi przyjechał do Pawłowic w województwie śląskim.


[VIDEO] Rutkowski w Pradze wzywa czeską policje i prokuraturę by wystąpiły do Interpolu o zatrzymanie Tunezyjczyka Ziadema Slitima!

[VIDEO] Rutkowski w Pradze wzywa czeską policje i prokuraturę by wystąpiły do Interpolu o zatrzymanie Tunezyjczyka Ziadema Slitima!

2017-02-14 22:06:43

Krzysztof Rutkowski wzywa Ziadema Slitima by oddał uprowadzoną 9-letnią Sofie. Jeśli tego nie zrobi postara się o poszukiwania poprzez Interpol by dorwać go w Tunezji albo Dubaju.