Let's boycott Nobel Peace Prize from Norway because of "Legal Kidnapping" there!
Kosmetyki z mlekiem klaczy

[VIDEO] Rutkowski: Czy nauczyciel został wrobiony w krwawe uderzenie nożem? Czy może jest to mistyfikacja, która ma na celu wyłudzenie odszkodowania od rodziny anglisty? Czy sąd dostrzeże skandaliczne zaniedbania policji i prokuratury?


[VIDEO] Rutkowski: Czy nauczyciel został wrobiony w krwawe uderzenie nożem? Czy może jest to mistyfikacja, która ma na celu wyłudzenie odszkodowania od rodziny anglisty? Czy sąd dostrzeże skandaliczne zaniedbania policji i prokuratury?

27-letni nauczyciel angielskiego Krzysztof Hingst, będąc pijanym, miał dźgnąć nożem Karola, znacznie wyższego i silniejszego przyjaciela swojej byłej żony. Tyle, że nie ma ani jednej kropli krwi dowodzącej tej zbrodni. A poszkodowany Karol, przed przyjazdem policji i pogotowia, zmienił sobie koszulkę na inną. Więc dziś wymiar sprawiedliwości nie dysponuje żadnymi śladami biologicznymi.

 

Tę skandaliczną sprawę nagłośnił dziś w Słupsku Krzysztof Rutkowski i portal Patriot24.net. Nauczyciel kolejny miesiąc siedzi za kratami, a do zrozpaczonych rodziców dociera informacja o gigantycznym odszkodowaniu, jakiego będzie domagać się rzekomo dźgnięty nożem Karol.

Ta historia ma podłoże dramatu miłosnego. Kiedy Krzysztof Hingst z żoną mieszkali pod jednym dachem z jego rodzicami, wszystko układało się pomiędzy nimi dobrze. Kiedy jednak matka Krzysztofa Krystyna (dziś wzięła udział w konferencji prasowej) odmówiła przepisania domu i firmy na Krzysztofa i jego żonę, w domu rozpętało się piekło.

- Nie można było już dłużej wytrzymać. Ona musiała się stąd wyprowadzić, bo nie dało się razem żyć - opowiadała dziś Krystyna Hingst.

Wówczas kobieta zażądała rozwodu. A zakochany w niej Krzysztof zaczął mieć kłopoty, bo nie pogodził się z odejściem ukochanej żony wraz z ich 4-letnim synkiem.

- Zaczął po pijanemu wysyłać SMS-y z groźbami, że zabije nowego partnera żony Karola. A potem siebie. Apogeum nastąpiło 19 czerwca 2016 roku kiedy około godziny 15.00. W jasny, letni dzień zrozpaczony Krzysztof pokazał przez szybę nóż i wysyłał już bardzo nieprzyjemne SMS-y do Karola - tłumaczył Robert Rewiński, Redaktor Naczelny Patriot24.net

Jak to się stało, że mając świadomość gróźb i noża Karol zdecydował się na spotkanie z o wiele niższym i słabszym Krzysztofem bez świadków pod swoim domem o godz. 22.00?

Tam Krzysztof rzekomo miał dźgnąć go nożem mimo, że znacznie wyższy i silniejszy Karol trzymał go za ramiona, bo tamten pijany słaniał się na nogach.

Co się stało, że Krzysztof nagle nabrał przeświadczenia, że ugodził Karola nożem, skoro nie ma ani jednego śladu krwi w miejscu zdarzenia?

Karol rzekomo miał po tym dźgnięciu złapać się za krwawiącą ranę. A następnie rzucić się do auta pijanego Krzysztofa i próbować zaciągnąć mu hamulec ręczny. Nie udało mu się to tak samo, jak zatrzymanie Krzysztofa, który zbiegł z miejsca zdarzenia przeświadczony o popełnionym przestępstwie.

Śladów krwi nie ma też w samochodzie samego Krzysztofa nie ma ani kropli krwi. Nie ma jej też w kieszeni kierowcy gdzie Krzysztof miał rzucić zakrwawiony nóż.

Karol zeznał, że nie miał telefonu więc wsiadł do swojego auta by pojechać do rodziców. W jego aucie też nie zabezpieczono żadnej krwi. Jazda nie była długa bo wystarczyło objechać blok by wejść do klatki schodowej. Właśnie stamtąd z domu rodziców Karol rzekomo dzwonił po pomoc.

- Ja przyjechałam tuż za karetką pogotowia. Widziałam tego Karola. Mówił, że sobie zmienił już koszulkę na inną i zaczął pokazywać jakieś krwawienie. Nie było na nim żadnego strachu ani emocji - opowiadała Alicja, siostra Krzysztofa.

- Ja myślę, że ten Karol mógł się ugodzić sam jakimś innym nożem np. u siebie w domu - uważa matka Krzysztofa, Krystyna Hingst.

Robert Rewiński z Patriot24.net razem z agentem Krzysztofa Rutkowskiego w krótkiej inscenizacji pokazali jak mogło dojść do przeświadczenia Krzyszofa Hingsta, że to on wbił nóż w Karola.

- Silny Karol trzymał go za ramiona i mógł doprowadzić do kontrolowanego dotknięcia nożem swojej koszulki. Wystarczyło jak na filmie głośno krzyknąć, chwycić się za miejsce dotknięcia noża i Krzysztof mógł wpaść w panikę i uciec w przekonaniu, że dźgnął nożem roślejszego i silniejszego rywala - tłumaczył Robert Rewiński.

Okazuje się, że rzekomo pokrzywdzony Karol raz zeznał, że Krzysztof zaparkował równolegle do niego w odległości około 2 metrów, spotkali się pomiędzy samochodami, a następnie ruszyli w swoim kierunku co jest niemożliwe, bo ta przestrzeń jest za mała aby taka sytuacja mogła się rozegrać.

W innej wersji tłumaczy, że trzyma za ramiona Krzysztofa i pcha go w kierunku auta i tu rzekomo następuje atak nożem.

- Karol od siedmiu godzin czyli od godziny 15-tej wiedział, że może się spodziewać takie sytuacji. Z łatwością mógł obezwładnić go, położyć na ziemię i wezwać policję. Krzycząc do sąsiadów z bloku przed którym zdarzenie miało miejsce. Tymczasem tak nie robi, bo wtedy nie mógłby się starać o odszkodowanie. A możliwy, sfingowany atak bez jakiegokolwiek świadka (bo Karol o pomoc nie wołał) otwiera mu możliwość domagania się dużych pieniędzy za uszczerbek na zdrowiu. O ile sąd uwierzy mu w tę opowieść! - mówi Robert Rewiński z Patriot24.net.

Krystyna Hingst już teraz alarmuje, że Karol zgłosił do prokuratury w Miastku okręgu sądu słupskiego wniosek o odszkodowanie. Jego wysokość na razie nie jest znana. Osobny wniosek o pozbawienie Krzysztofa władzy rodzicielskiej złożyła jego żona. I zabrania z wnuczkiem wszelkich kontaktów dziadkom, którzy nie przepisali jej domu i firmy.

- Była żona Krzysztofa i Karol mając w ręku SMS-y z groźbami mogli być zainteresowani rozwiązaniem wielu problemów zarówno rodzinnych, jak i finansowych w momencie doprowadzenia do sytuacji możliwego uszkodzenia ciała przez Krzysztofa. Trzeba brać pod uwagę, że w tej sytuacji mogło dojść do mistyfikacji - uważa Krzysztof Rutkowski, z którym telefonicznie połączono się podczas konferencji prasowej.

- Trzeba brać pod uwagę, że mogło tu dojść do samookaleczenia - tłumaczył zapowiadając swój przyjazd do Słupska w związku z tą sytuacją na kolejną konferencję prasową.

W połowie grudnia sąd w Miastkuzdecyduje czy zebrany, a raczej niezebrany materiał dowodowy w tej sprawie, jest wystarczający by dalej trzymać Krzysztofa Hingsta w areszcie.

Policja jak dotąd nie znalazła narzędzia, którym Krzysztof rzekomo dźgnął Karola. Nie zabezpieczyła też śladów biologicznych pod paznokciami, ani na ciele obu mężczyzn. Nie ma też zabezpieczonej ani jednej, ani drugiej koszulki tej w której, w ten ciepły czerwcowy wieczór, ubrany był Karol.

Film z konferencji dostępny jest na https://www.youtube.com/watch?v=47PLQKWvYp0

Wszelkie nowe informacje na temat tej bulwersującej sprawy będziemy przekazywać na bieżąco poprzez naszego Facebooka oraz nasz kanał telewizyjny Patriot24.TV


Komentarze

Podobne informacje

Audi A4 skradziono w Warszawie! Do akcji poszukiwawczej ruszają ludzie Krzysztofa Rutkowskiego

Audi A4 skradziono w Warszawie! Do akcji poszukiwawczej ruszają ludzie Krzysztofa Rutkowskiego

2017-04-25 22:41:55

Audi A4 wypożyczył człowiek przedstawiający się jako Krzysztof Ryszard Bączkowski. Samochód odebrał 10 kwietnia 2017r. przy ulicy Topolowej 12 na warszawskim Tarchominie. Miał je oddać 14 kwietnia ale zniknął wraz z pojazdem.


Ludzie Krzysztofa Rutkowskiego odnaleźli w Wielkiej Brytanii zaginioną Dianę Aleksandrowicz. Doprowadzili do spotkania dziewczyny z rodzicami

Ludzie Krzysztofa Rutkowskiego odnaleźli w Wielkiej Brytanii zaginioną Dianę Aleksandrowicz. Doprowadzili do spotkania dziewczyny z rodzicami

2017-04-24 11:29:37

Dziewczyna jest cała i zdrowa. Wzruszeni rodzice dziękują Krzysztofowi Rutkowskiemu za błyskawiczne odnalezienie ich córki.


Krzysztof Rutkowski: Poszukiwany 31-letni Dawid Muszyński z Wielunia pojawia się w jeleniogórskich hotelach. Każdy, kto go rozpozna proszony jest o kontakt pod numerem alarmowym

Krzysztof Rutkowski: Poszukiwany 31-letni Dawid Muszyński z Wielunia pojawia się w jeleniogórskich hotelach. Każdy, kto go rozpozna proszony jest o kontakt pod numerem alarmowym

2017-04-20 01:06:02

- Wczoraj Biuro Rutkowski prowadziło intensywne działania, na terenie całej Jeleniej Góry, mające na celu odnalezienie Dawida Muszyńskiego. Przegladane były monitoringi. Moi ludzie zawiadomili wszystkie służby na terenie miasta, w tym Służbę Ochorny Kolei, na wypadek gdyby pojawił się na terenie dworca i terenów należących do PKP Jelenia Góra - poinformował Patriot24.net Krzysztof Rutkowski.


[VIDEO] Ekipa Rutkowskiego rozwiązała zagadkę zniknięcia w Grecji Ryszarda Hanyszkiewicza. Nie został on zamordowany. Polak i dwóch Bułgarów skazanych na dożywocie wyszło na wolność

[VIDEO] Ekipa Rutkowskiego rozwiązała zagadkę zniknięcia w Grecji Ryszarda Hanyszkiewicza. Nie został on zamordowany. Polak i dwóch Bułgarów skazanych na dożywocie wyszło na wolność

2017-04-19 12:29:42

Krzysztof Rutkowski osobiście interweniował w 2014 roku w Atenach nagłaśniając poszukiwania Ryszarda Hanyszkiewicza. Rzekomo zabity polski budowlaniec wyjechał z wyspy Skiatos i schował się na Półwyspie Peloponez.


Diana Aleksandrowicz dała znak życia. Łowcy cieni Krzysztofa Rutkowskiego wyruszają do Wielkiej Brytanii by razem z policją  postawić ją przed wymiarem sprawiedliwości za kradzież pieniędzy rodzicom!

Diana Aleksandrowicz dała znak życia. Łowcy cieni Krzysztofa Rutkowskiego wyruszają do Wielkiej Brytanii by razem z policją postawić ją przed wymiarem sprawiedliwości za kradzież pieniędzy rodzicom!

2017-04-17 15:01:05

Po artykule opublikowanym na Patrito24.net Diana zadzwoniła i poinformowała rodziców, że żyje. Ale wciąż tkwi w popełnionym przestępstwie kradzieży pieniędzy a wraz z nią osoby, które jej pomagają.


[VIDEO] Islandzka telewizja TV2 Fréttir nagłaśnia publiczną dyskusję detektywa Krzysztofa Rutkowskiego i polskich dziennikarzy z islandzką Policją na temat zagadki zniknięcia Artura Jarmoszko

[VIDEO] Islandzka telewizja TV2 Fréttir nagłaśnia publiczną dyskusję detektywa Krzysztofa Rutkowskiego i polskich dziennikarzy z islandzką Policją na temat zagadki zniknięcia Artura Jarmoszko

2017-04-14 09:14:34

Reportaż ukazujący nieskuteczne poszukwania Polaka zaginonego w Reykjaviku zaprazentowała  w czwartek wieczorem jedna z najpopularniejszych islandzkich telewizji TV2 Fréttir. Redaktor Naczelny Patriot24.net wyjaśniał, dlaczego ta sprawa tak interesuje polskie media i dlaczego działania na wyspie zapowiedział Krzysztof Rutkowski.


Rutkowski: Nie ma kradzieży doskonałej. Podczas czwartkowej konferencji prasowej detektyw ujawnił szczegóły kradzieży stulecia w Mikołajkach

Rutkowski: Nie ma kradzieży doskonałej. Podczas czwartkowej konferencji prasowej detektyw ujawnił szczegóły kradzieży stulecia w Mikołajkach

2017-04-13 22:35:28

W czwartek odbyła się konferencja prasowa z udziałem Krzysztofa Rutkowskiego, której głównym tematem była kradzież stulecia w Mikołajkach, w województwie warmińsko - mazurskim, mająca miejsce między 6 a 8 marca br. Łupem złodziei padła rekordowa kowta 560 tysięcy złotych w gotówce, skradziona z posesji Romana Bartosiewicza.


W sprawie zaginionego Artura Jarmoszko Patriot24.net interweniuje w Ambasadzie Polskiej na Islandii. Trudne pytania zadaje publicznie polski detektyw Krzysztof Rutkowski, który dynamicznie włączył się do akcji!

W sprawie zaginionego Artura Jarmoszko Patriot24.net interweniuje w Ambasadzie Polskiej na Islandii. Trudne pytania zadaje publicznie polski detektyw Krzysztof Rutkowski, który dynamicznie włączył się do akcji!

2017-04-13 09:48:59

Redaktor Naczelny Patriot24.net spotkał się wczoraj w Ambasadzie RP w Reykjaviku z polskimi dyplomatami, którzy obiecali pomoc w rozwiązaniu zagadki zniknięcia Artura Jarmoszko. Intensywne działania prowadzi Krzysztof Rutkowski, który szykuje swoich ludzi do desantu na islandzką ziemię, widząc bezradność działań islandzkiej policji.


Gigantyczna kradzież w Mikołajkach. Konferencja prasowa w tej sprawie z udziałem Krzysztofa Rutkowskiego, w Olsztynie, w czwartek 13 kwietnia o godzinie 14:00

Gigantyczna kradzież w Mikołajkach. Konferencja prasowa w tej sprawie z udziałem Krzysztofa Rutkowskiego, w Olsztynie, w czwartek 13 kwietnia o godzinie 14:00

2017-04-12 12:32:55

Krzysztof Rutkowski, właściciel Biura Detektywistycznego Rutkowski, organizuje briefing prasowy dla dziennikarzy, podczas którego ujawni okoliczności i kulisy gigantycznej kradzieży, jaka miała miejsce pomiędzy 6 a 8 marca 2017 r. w Mikołajkach.


[VIDEO] Brat poszukuje 26-letniego Artura Jarmoszko. Policja na Islandii twierdzi, że utopił się w zatoce, gdzie nie było wody. Ustalenia elektroniczne wskazują na możliwe przestępstwo. Rodzina prosi o pomoc Krzysztofa Rutkowskiego

[VIDEO] Brat poszukuje 26-letniego Artura Jarmoszko. Policja na Islandii twierdzi, że utopił się w zatoce, gdzie nie było wody. Ustalenia elektroniczne wskazują na możliwe przestępstwo. Rodzina prosi o pomoc Krzysztofa Rutkowskiego

2017-04-12 09:59:01

- Policja nie ustaliła precyzyjnie, gdzie znajdował się telefon mojego brata w ostatnich chwilach jego funkcjonowania. Nie wiem dlaczego zawiesili postępowanie, skoro główny świadek, jego współlokator, kłamie? - pyta Robert Jarmoszko, który nie może doczekać się skutecznego wsparcia ani od islandzkiej policji ani od Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej na Islandii.